جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 115827 |
۱۸ / ۰۱ / ۱۳۹۵ | |

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد فصل ۲۲ تخت گاز (تاپ گیر) آخرین فصلی بود که حداقل تا به اینجای کار با سه مجری محبوب و دوست داشتنی نظیر جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می ساخته و پخش می‌شد و از حالا به بعد، باید در برنامه جدید آمازون […]

مجله اینترنتی ایران استایل

فورد F-150 هنسی ۸۰۰ اسبی تاپ گیر به فروش می رسد

15570_hennessey-velociraptor-driven-by-jeremy-clarkson-to-cross-the-auction-block-106151_1

فصل ۲۲ تخت گاز (تاپ گیر) آخرین فصلی بود که حداقل تا به اینجای کار با سه مجری محبوب و دوست داشتنی نظیر جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می ساخته و پخش می‌شد و از حالا به بعد، باید در برنامه جدید آمازون به دنبال این سه مجری محبوب گشت. جدای از این بحث‌ها، مجموعه تخت گاز از سری ۱ تا سری ۲۲ بدون شک بهترین برنامه تلویزیونی بود که پیرامون خودرو مانور می‌داد و برای آن‌هایی که برنامه را دنبال می‌کردند، بدون شک خاطرات و لحظاتی بیاد ماندنی را در ذهنشان حکاکی می‌کرد.
اگر خاطرتان باشد، کلارکسون فورد F-150 ولوسی رپتور تقویت شده توسط “هنسی” به بالای کوه می‌رود، هرچند جیمز می هم با یک دستگاه شورلت سیلورادو خرامان خرامان و محافظ کارانه به بالای کوه می‌رود، ولی کارهایی که جرمی کلارکسون بر سر فورد بیچاره می‌آورد، بسیار دیدنی و قابل تامل است که نشان از قابلیت های بالای این خودرو نیز می باشد.
فورد F-150 ولوسی رپتور، پیشرانه‌ای سوپرشارژر ۶.۲ لیتری هشت سیلندر دارد که با سوپرشارژرهای ۲.۹ لیتری، می‌تواند قدرتی ۶۲۳ اسب بخاری و گشتاوری ۸۵۰ نیوتن متری را تولید کند. این قدرت و گشتاور در عمل تبدیل به شتابی صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعتی ۵.۲ ثانیه‌ای می‌شود، ولی خودروی استفاده شده در این قسمت تاپ گیر توسط شرکت هنسی تقویت شده و باعث شده تا قدرت خروجی این غول پیکر آمریکایی به ۸۰۰ اسب بخار افزایش پیدا کند.
حال کل داستان این است که این خودرو زیبا و پرقدرت قرار است به نفع یک موسسه خیریه در آمریکا به مزایده گذاشته شود و قطعاً خودرویی به این مشخصات و مخصوصاً اینکه در یکی از برنامه های تاپ گیر توسط جرمی کلارکسون تست شده قابلیت فروش با قیمت بالایی را خواهد داشت.

حتما بخوانید  جنجال استفاده از دختر برزیلی برای برند لباس زیر زنانه! +عکس

خودرو بانک

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.