جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 50273 |
۲۸ / ۰۶ / ۱۳۹۲ | |

تجاوز ۴۸ ساعته دو شيطان به ۳ دختر جوان/ يکي از دختران کشته شد و ديگري جمجمه‌اش شکست +عکس

به گزارش پلیس در پی ربودن دختر ۲۰ ساله به همراه ۲ تن از دوستانش در منطقه شمال غربی جورجیا توسط افراد ناشنانس ربوده پس از ۴۸ ساعت تجاوز شکنجه توسط پليس آزاد شدندبه نقل از اسوشیتد پرس تیلور اسمیت ۲۰ ساله به همراه دو تن از دیگر از دوستانش به قصد گذراندن تعطیلات راهی […]

مجله اینترنتی ایران استایل

تجاوز

به گزارش پلیس در پی ربودن دختر ۲۰ ساله به همراه ۲ تن از دوستانش در منطقه شمال غربی جورجیا توسط افراد ناشنانس ربوده پس از ۴۸ ساعت تجاوز شکنجه توسط پليس آزاد شدندبه نقل از اسوشیتد پرس تیلور اسمیت ۲۰ ساله به همراه دو تن از دیگر از دوستانش به قصد گذراندن تعطیلات راهی منطقه شمال غربی جورجیا شد.

پس از اسکان آنان درکنار رودخانه و استقرار چادر مسافرتی متوجه حضور دو فرد ناشناس می شوند. تلاش آنان برای رهایی از افراد ناشنانس بی فایده بود و توسط این افراد به مدت دو روز مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار گرفتند.

تیلور اسمیت مبتلا به آسم بود که حین انجام عمل بی شرمانه متجاوزین بر اثر حمله آسم در گذشت.متجاوزین زمانی دستگیر شدند که قصد انتقال دو قربانی دیگر پس از رها کردن جسد تیلور درون چادر به آتلانتا را داشتند.

مارتی گادیس به همراه همدست خود چشم‌های قربانیان خود را بسته بودند و آنان را به یک آپارتمان در مرکز شهر منتقل کردند. جولیا لینکن ۱۹ ساله از غفلت آنان حین مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی استفاده کرد و با تلفن همراه خود با فوریتهای پلیس ۹۱۱ تماس گرفت و پليس را از موقعيت دقيق خودشان باخبر کرد.

پس از حضور یک ساعته پلیس این افراد یکی دیگر از قربانیان خود را بر اثر ضرب و شتم شدید که منجر به شکسته شدن جمجمه شده بود از پای در آوردند.

حضور پلیس باعث نجات جولیا لینکن ۱۹ ساله شد. یکی از افراد متجاوز پس از حضور پلیس با شلیک گلوله به  زندگی خود پایان داد و مارتی گاریس ۳۸ ساله تسلیم پلیس شد.

حتما بخوانید  قیمت موبایل و تبلت در 24 دی 91

پس از بررسی سوابق عاملین این جنایت مارتی گاریس سابقه کیفری بوده که با پرداخت وثیقه در سال ۱۹۹۸ از زندان آزاد شده بود.

گرداوری:زیرمیزی

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>