جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 622 |
۰۸ / ۰۷ / ۱۳۹۰ | |

تبدیل فایل های تصویری دیسک های Blu ray به DVD

Blu ray نام فناوری جدیدی است که به کمک آن می توان حجم بیشتری از اطلاعات را روی دیسک های مختص این فناوری قرار داد. امروزه در بسیاری از کشورها دیسک های Blu ray جایگزین DVD شده است اما در کشور ما همچنان DVD بیشترین استفاده را دارد. یکی از پرکاربردترین مواردی که دیسک های […]

مجله اینترنتی ایران استایل

Blu ray نام فناوری جدیدی است که به کمک آن می توان حجم بیشتری از اطلاعات را روی دیسک های مختص این فناوری قرار داد. امروزه در بسیاری از کشورها دیسک های Blu ray جایگزین DVD شده است اما در کشور ما همچنان DVD بیشترین استفاده را دارد.

یکی از پرکاربردترین مواردی که دیسک های Blu ray در آن مورد استفاده قرار می گیرد، انتشار فیلم ها و تصاویر است. در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم برای تبدیل Blu ray به DVD! Blu ray to DVD Converter نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل فایل های تصویری دیسک های Blu ray به DVD است.
 به کمک ابزارهای موجود در این برنامه کاربر می تواند در زمانی کوتاه اقدام به تبدیل فرمت به DVD کند، بدون آن که از کیفیت تصاویر به صورت محسوس کاسته شود. قابلیت ساخت پوشه های DVD و فایل های ISO از فیلم های Blu ray، قابلیت ایجاد watermark روی تصاویر و قابلیت ساخت منو از پرکاربردترین ویژگی های این نرم افزار است. برای دانلود به سایت ذیل مراجعه کنید:
www.p30world.com/archive/multimedia/convertor/download_imtoo_blu ray_to_dvd_converter_full.php

مطالب داغ

حتما بخوانید  تصاویری زیبا از مه گرفتگی در دبی/عکس
دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>