بدون دیدگاه | کد خبر: 79425 |
۱۳ / ۰۹ / ۱۳۹۳ | |

آخرين وضعيت رضا داوودنژاد بازيگر سينما و تلويزيون+عکس

 بعد از عمل پيوند کبد؛ همسر و پزشک رضا داوودنژاد از آخرين وضعيت اين بازيگر سينما و تلويزيون پس از عمل جراحي مي‌گويند. عمل پيوند کبد “رضا داوودنژاد“ بازيگر سينما و تلويزيون باعث شد تا به گفتگو با “غزل بديعي” همسر وي بنشينيم و با او درباره آخرين وضعيت همسرش صحبت کنيم. بديعي درباره وضعيت رضا داوودنژاد مي‌گويد: پنجم آذر […]

مجله اینترنتی ایران استایل
mblor2ao33is7ytumhi2

 بعد از عمل پيوند کبد؛

همسر و پزشک رضا داوودنژاد از آخرين وضعيت اين بازيگر سينما و تلويزيون پس از عمل جراحي مي‌گويند.
عمل پيوند کبد “رضا داوودنژاد بازيگر سينما و تلويزيون باعث شد تا به گفتگو با “غزل بديعي” همسر وي بنشينيم و با او درباره آخرين وضعيت همسرش صحبت کنيم.

بديعي درباره وضعيت رضا داوودنژاد مي‌گويد: پنجم آذر ماه عمل ترميمي کبد همسرم پس از پيوند کبدش که دچار حادثه فتق روده شده بود را انجام داديم که عمل خيلي سخت و سنگيني بود.

وي گفت: اين عمل زير نظر دکتر نيک اقباليان و در بيمارستان کوثر شيراز با موفقيت انجام شد و الان حال رضا رو به بهبود است.

بديعي اظهار داشت: تا به حال دو عمل جراحي بر روي رضا انجام شده اما چون عمل اول خيلي سنگين بود و ۹ ساعت طول کشيد شب پنج شنبه دچار مشکلاتي از قبيل فشارخون، ضربان قلب و … شد به همين دليل روز بعد مجددا مورد عمل قرار گرفت که اين عمل ۵ ساعته با موفقيت انجام شد.

خواهر مرحومه عسل بديعي بيان داشت: هم‌اکنون وضعيت رضا خيلي خوب است و از چند روز پيش درجات بهبودي را طي مي‌کند.

f96m8fh5ce0dj4wt67n1

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چرا براي عمل جراحي به شيراز آمديد، تصريح کرد: چون عمل پيوند رضا در شيراز انجام شد و کبد پيوندي از مرحوم کاکاوند که شيرازي‌الاصل هم هستند به رضا پيوند زده شد و علاوه بر آن عمل رضا در بيمارستان نمازي شيراز انجام شد به همين خاطر درمان بيماري همسرم در اين شهر خيلي راحت و آسان بود.

بديعي درباره اينکه بيماري همسرش چيست، گفت: رضا حدود ۸ سال پيش عمل “باي پس روده” انجام داد که اين عمل درست انجام نشده بود و وسعت خيلي زيادي در بدنش داشت و همين باعث شد کبد رضا آسيب جدي ببيند و کبدش از بين برود.

وي افزود: رضا دو سال پيش عمل پيوند کبد در شيراز انجام داد و عمل جراحي الان هم در  ادامه همان عمل است البته همسرم عمل فتق را انجام داده و هم‌اکنون در حال سپري کردن اين شرايط است.
همسر رضا داوودنژاد اظهار داشت: از مردم بخاطر اينکه در هر شرايطي کنار ما هستند و رضا را دعا مي‌کنند، تشکر مي‌کنم.

خواهر مرحومه عسل بديعي با تشکر از دکتر سامان نيک اقباليان، پرسنل بيمارستان کوثر شيراز، دکتر تابنده مدير بيمارستان کوثر و آقاي گلشني و ديگران که شرايط مناسبي فراهم آوردند تا عمل  همسرم موفقيت‌آميز انجام شود تشکر مي‌کنم.

همچنين دکتر کامران رضايي‌خسروي پزشک معالج رضا داوودنژاد درباره آخرين وضعيت وي تصريح کرد: آقاي داوودنژاد روز پنج شنبه گذشته براي ادامه عمل‌هاي قبلي به بيمارستان کوثر آمد و اولين عمل وي که بسيار سخت و سنگين بود انجام شد که پس از آن به قسمت ICU انتقال داده شد.

پزشک معالج رضا داوودنژاد با بيان اينکه شب اول شب خيلي بدي بود مخصوصا براي من، چون آقاي داوودنژاد محبوبيت خاصي در بين مردم دارند و ما نيز حساسيت خاصي روي او داريم، اظهار داشت: شب پنج شنبه حال وي خوب نبود چون از نظر تنفس، ضربان قلب و فشار خون مشکل داشت البته با کمک پرسنل محترم، آقاي دکتر نيک اقباليان و آقاي دکتر افتخاريان و بقيه دوستان توانستيم ايشان را به وضعيت استيل در آوريم و صبح جمعه عمل تکميلي بر روي او انجام داديم تا مشکلات پيش آمده برطرف شود که پس از اين عمل انجام شده بهبود پيدا کرد و همان روز به هوش آمد و از آن روز به بعد مشکلي نداشته و هم‌اکنون در حال سير بيماري هستند.

وي ادامه داد: لوله داخل روده او را برداشته‌ايم و انشاءالله اگر خدا بخواهد روز چهارشنبه غذا دادن به او (از کم به زياد) شروع مي‌شود همچنين حال آقاي داوودنژاد در اين چند روز از نظر ضربان قلب، فشار خون، وضعيت زخم‌ها و وضعيت کلي کاملا خوب است و حتي در بخش راه مي‌روند.

دکتر رضايي خسروي در مورد اينکه آقاي داوودنژاد چه زماني از بيمارستان مرخص مي‌شوند خاطرنشان کرد: از روز چهارشنبه خوردن غذا را براي او تجويز مي‌کنيم البته غذا خوردن مرحله به مرحله تغيير پيدا مي کند به همين خاطر در ابتدا از مايعات شروع مي‌کنيم تا به غذاي معمولي برسد بنابراين با توجه به سيري که بيمار دارد اگر يکي دو روز بعد مشکلي براي بيمار پيش نيايد از بيمارستان مرخص مي‌شوند اما از الان نمي‌توان به‌طور دقيق پيش‌بيني کرد که چه زماني مرخص مي‌شوند اما بايد بگويم حال وي کاملا خوب است.

گرداوری:زیرمیزی

تبلیغات

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>